fbpx

NÁŠ PŘÍBĚH

... je tak trochu o dvou nadšencích z Jizerských hor.

Projeli jsme společně kus světa, ale i přes všechna dobrodružství nás to vždycky táhlo zpátky domů – do mlhavých Jizerek, do stopy a mezi kamarády lyžaře. Právě pro Vás, pro české milovníky stopy, tvoříme spolu s Technickou Univerzitou v Liberci výjimečný projekt ... české karbonové hůlky na běžky. Začínáme v Jizerkách, ale míříme mezi světové značky běžeckého lyžování.

Proč zrovna hůlky?

Zlomili jste někdy hůlku? My ano. A nelíbilo se nám, že si pak musíme kupovat zbytečně úplně nové hole. Chceme to změnit, proto jsme se rozhodli Vám nabídnout garanci výměny zlomeného tubusu a samostatně prodejné tubusy. Věříme, že Vám to pomůže.

A proč HAAKON?

Na závodě Birkebeinerrennet v Norsku vezete na zádech 3,5kg batoh jako připomenutí slavného přechodu hor v roce 1205 s malým norským králem Haakonem. Právě tady v Norsku, v kolébce lyžování, nás to jméno napadlo. Tak jsme si vlastně přidali do kolébky k našim dvěma milovaným dětem ještě malého Haakona.

Michal Francke.

HAAKON Náš příběh karbonové běžecké hole HAAKON

Michal je bývalý reprezentant v olympijském triatlonu a organizátor běžeckých, triatlonových a lyžařských akcí. Lyže mu v běžeckém oddílu Žižkovský tygři přirostly k nohám i k srdci. Michal tráví dost času v dílně s HAAKON hůlkama ... a jezdí rád soupaž.

 

Pavla Francke.

HAAKON Náš příběhkarbonové běžecké hole

Pavla, roz. Fajstavrová, pochází z rodiny olympioniků v běžeckém lyžování, začínala v Dukle Liberec a po 25 letech závodění na běžkách má tento sport již zakódován ve své DNA. Pavla se stará o Vás, design a web ... a hubuje Michalovi, že jezdí soupaž 🙂

 

Scroll to Top