fbpx

Srovnání produktů – které hole jsou pro mě?

Nevyznáte se ve všech těch tyčkách? Víme, že to máte těžké, proto jsme vytvořili jednoduchý návod, jak poznat, které hole jsou pro Vás nejlepší. A jestli stále nevíte, rádi si s Vámi popovídáme a poradíme 🙂

Pro koho je Blue Tiger?

Pro profesionální závodníky, elitní jezdce a nadšence, kteří chtějí nejlepší vybavení na trhu. Blue Tiger jsou nejtvrdší a nejlehčí hole z celé řady HAAKON.

Pro koho je Elite Ultra 2.0?

Pro závodníky, elitní jezdce i nadšence (a vlastence), kteří hledají nejlepší kvalitu za nejlepší cenu. Elite Ultra 2.0 mají téměř stejné vlastnosti jako Blue Tiger, ale o mnoho nižší cenu.

Pro koho je Race Lite 2.0?

Pro závodníky i běžné běžkaře, kteří chtějí závodní hole a nechtějí investovat více než 4 tisíce. Race Lite 2.0 stále vynikají vysokou tuhostí a výborným těžištěm, které je pro závodní kvalitu holí typické.

Pro koho je Pro Speed 2.0?

Pro běžné běžkaře, kteří sportují pro radost a příležitostně závodí. Pro Speed 2.0 je výjimečná neuvěřitelným poměrem cena vs. výkon. Lehoučké a tuhé hole ze 100% karbonu za 2.590 Kč jsou na trhu opravdu vzácné.

Pro koho je Master 2.0?

Pro aktivní běžkaře, kteří nemají závodní ambice. Master 2.0 jsou hole s nižší tuhostí a vyšší váhou, ale stále nabízí příjemné svezení díky 70% podílu karbonu. Mezi holemi pro rekreační jízdu jsou rozhodně na špičce.

Pro koho je Junior 2.0?

Pro děti, které aktivně lyžují s rodiči nebo ve sportovním klubu. Juniorky jsou díky 50% podílu karbonu závodní hole o vysoké tuhosti i nízké váze.

Přejděte na začátek